company
segregatory
clipboardy
teczki kaszerowane

W sprawie wycen
prosimy o kontakt.

Zasady współpracy

Podstawowe zasady

  • przed realizacją pracy zawsze sprawdzamy poprawność nadesłanych projektów lub wysyłamy własne do akceptacji,
  • w przypadku złożonych prac introligatorskich wykonujemy prototypy do akceptacji,
  • realizację zaczynamy po otrzymaniu zamówienia,
  • ceny potwierdzamy po zapoznaniu się z projektem i uzgodnieniu szczegółowej specyfikacji wyrobu (ceny podane na stronie nie są ofertą w rozumieniu prawa handlowego),
  • formę i terminy płatności ustalamy indywidualnie,
  • na wszystkie wyroby i usługi wystawiamy faktury VAT,
  • zapewnimy transport naszych wyrobów; na życzenie wysyłamy towar anonimowo lub z danymi zleceniodawcy na liście przewozowym - koszt dostawy kalkulowany jest indywidualnie i podawany w ofercie.

Z reguły wszystkie sprawy związane z realizowanym zleceniem, a w szczególności przekazywanie materiałów, zamówień i akceptacji załatwiamy przez internet (e-mail, ftp, Skype). Dokumenty "papierowe" podpisujemy w przypadku prac o znacznej wartości lub jeśli są takie wymogi formalne ze strony zamawiąjącego.


Korzystanie z automatycznego tłumacza

W angielskiej wersji językowej serwisu możliwe jest skorzystanie z automatycznego tłumaczenia tekstów na kilkadzięsiąt języków. Wynik tego tłumaczenia powinien być jednak traktowany z rezerwą. Wszelkie istotne informacje dotyczące naszej oferty powinny być potwierdzone w języku polskim lub angielskim.


Ograniczenia

Szanując Państwa czas czujemy się w obowiązku poinformować, że nie podejmujemy się:

  • jednostkowej produkcji introligatorskiej, takiej jak: oprawa prac dyplomowych, oprawa pojedynczych książek, wykonywanie pojedynczych egzemplarzy segregatorów, teczek itp.,
  • prac projektowych o wartości poniżej 80,00 zł netto i produkcji poniżej 300,00 zł netto.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Jeśli nie jesteśmy w stanie podjąć się danej pracy staramy się podpowiedzieć gdzie znaleźć wykonawcę.


PRAWA DO STRONY WWW.PERITIA.COM.PL WRAZ Z CAŁĄ JEJ ZAWARTOŚCIĄ NALEŻĄ DO FIRMY PERITIA. OZNACZA TO, ŻE WYKORZYSTYWANIE JAKICHKOLWIEK ELEMENTÓW SKŁADOWYCH STRONY, A W SZCZEGÓLNOŚCI: ZDJĘĆ, GRAFIK, LOGOTYPÓW, TEKSTÓW, KODÓW, SKRYPTÓW BEZ ZGODY FIRMY PERITIA JEST ZABRONIONE. GRAFIKI, ZNAKI TOWAROWE, TEKSTY I INNE ELEMENTY POJAWIAJĄCE SIĘ NA ZAMIESZCZONYCH W SERWISIE ZDJĘCIACH WYROBÓW NALEŻĄ DO ICH PRAWOWITYCH WŁAŚCICIELI.