company
strona główna  |  kontakt  |  o firmie
segregatory
clipboardy
teczki kaszerowane

W sprawie wycen
prosimy o kontakt.

O firmie

PERITIA (łac. mądrość, doświadczenie) jest niezależną, polską firmą prywatną. Powstała w 1990 roku, wkrótce po przemianach ustrojowych. Na polu poligrafii i reklamy działamy od 1994 roku pod nazwą "PERITIA pracownia poligraficzna".

Specjalizujemy się w druku i pracach introligatorskich, nie stroniąc od trudnych i nietypowych prac. Realizując zlecenia, korzystamy z naszego kilkunastoletniego doświadczenia w branży poligraficznej. Duże znaczenie dla utrzymania wysokiej jakości ma także wykształcenie politechniczne osób odpowiedzialnych u nas za kwestie technologiczne oraz ich gruntowna i praktyczna znajomość technologii stosowanych w poligrafii. Przy tworzeniu projektów plastycznych współpracujemy z zawodowymi plastykami.

PRAWA DO STRONY WWW.PERITIA.COM.PL WRAZ Z CAŁĄ JEJ ZAWARTOŚCIĄ NALEŻĄ DO FIRMY PERITIA. OZNACZA TO, ŻE WYKORZYSTYWANIE JAKICHKOLWIEK ELEMENTÓW SKŁADOWYCH STRONY, A W SZCZEGÓLNOŚCI: ZDJĘĆ, GRAFIK, LOGOTYPÓW, TEKSTÓW, KODÓW, SKRYPTÓW BEZ ZGODY FIRMY PERITIA JEST ZABRONIONE. GRAFIKI, ZNAKI TOWAROWE, TEKSTY I INNE ELEMENTY POJAWIAJĄCE SIĘ NA ZAMIESZCZONYCH W SERWISIE ZDJĘCIACH WYROBÓW NALEŻĄ DO ICH PRAWOWITYCH WŁAŚCICIELI.